Interaktivní prezentace produktů

Hledáte možnost jak prezentovat vaše produkty srozumitelně a zábavně? Tak je jsem tu právě pro vás. Zákazník nejlépe pochopí váš produkt, když si ho může ozkoušet na vlastní kůži. Jenže ne vše lze vzít sebou k potencionálnímu klientovi. Ukažte mu váš produkt na tabletu, v rozšířené realitě, ve virtuální realitě, nebo přímo na webu vašich stránek v prohlížeči. Tablet i VR Headset se vám vlezou do batohu, nebo i do menšího kufříku. Naprogramuji i interakci s produktem, tak, že si to budoucí klient “ošahá”.

Kontaktujte mě

Vizualizace interiérů i exteriérů nemovitosti

Prožijte prostor jako byste byli uvnitř a nebo venku, projděte se po něm, nahlédněte třeba i pod postel. Aktivní virtuální realita, to znamená že váš pohyb ve virtuální realitě je stejně omezený jako v klasickém prostoru, můžete se skrčit, plazit nebo jen chodit. Navíc v rukou máte ovladače, kterými interagujete s virtuálním prostorem. Nechcete se učit s ovladačemi? Není problém, moderní virtuální headsety dokáží rozpoznat vaše ruce. Neexistuje přirozenější způsob jak ve virtuální realitě interagovat. Vizualizace prostoru je možná i v rozšířené realitě, nicméně ten zážitek není tak silný jako právě ve virtuální realitě.

Kontaktujte mě

3D konfigurátory

Konfigurátor je 3D aplikace, která umožňuje přepínat mezi variantami produktu. Může být jak webová, tak mobilní aplikace. Jak si to představit? Máte produkt a prodávate jej v různých barevných, variantách? To je přesně ono, kde vám pomůže konfigurátor. Klient si sám vyladí, co se mu líbí. Podle studií navíc lidé s konfigurátorem tráví více času než pouze s obrázkem, právě protože si sním hrají. Super je kombinace třeba s rozšířenou realitou, kde si pak zákazník zobrazí vybraný produkt rovnou u sebe doma.

Kontaktujte mě

Školení ve virtuální realitě

Máte ve firmě stroje na které je potřeba vyškolit? Pomohu vám přenést stroj do virtuální reality a zaměstnanec si na něm může naučit pracovat, bez toho aby něco “podělal”. Virtuální realita zlepšuje učení a i motorika může být stejná jako na opravdovém stroji. Dalším příkladem je třeba hašení požárů. Video níže jako jediné není z mé produkce (jsou to belgičani), ale dokáži vám podobnou simulaci vytvořit na zakázku.

Kontaktujte mě

Vaše vlastní náměty?

Zde je pár dalších oblastí co pro vás mohu vytvořit? Můžete ale popustit vaši fantazii a přijít s vlastním nápadem na realiazaci. Ve virtuálním prostředí se meze nekladou.

  • interaktivní prezentace pro výstavy a konference
  • prezentace produktů v atraktivním prostředí
  • prohlídky míst, na která se člověk běžně nedostane
  • obsah pro vzdělávací projekty, zábavná a velmi názorná výuka
  • školící a instruktážní aplikace, nová forma vzdělávání zaměstnanců
  • hry
  • modely strojů, zařízení, automobilů, organismů atd.

Máte zájem? Super, kontaktujte mě:

Otevřít kontaktní formulář nebo volejte na 736706802.